Wyposażenie kuchni, przybory kuchenne - Kocham-jesc.pl
Produkty: 0 szt Suma: 0.00ZŁ
PRODUKTY W KATEGORII > zaparzacz do kawy / kawiarki
 
1682_343px_904_biała.JPG 1682_343px_904_biała czarna.JPG
 
Biała kawiarka Morosina - 9 filiżanek
Gnali&Zani
 
99.50ZŁ
 

Dodaj koloru swojej kuchni! Przedstawiamy państwu lakierowaną kawiarkę aluminiową z czarnymi uchwytami z plastiku. To piękne i świetnie wykonane klasyczne urządzenie zostało zaprojektowane i wykonane przez specjalistów włoskiej firmy specjalizującej się w produkcji najwyższej klasy artykułów kuchennych - Gnali&Zani.

Obecnie dostępne kolory to: czerwony, czarny, biały, pomarańczowy, zielony (limonka), niebieski (turkusowy), fuksja (różowy) 

W tej kawiarce możesz przygotować 9 filiżanek espresso (jedna filiżanka to ok. 50 ml). Kawiarki z linii Morosina sa pakowane w sztywny kartonowy blister               

 

Jak działa kawiarka?

Składa się z trzech części: zbiorniczka dolnego, do którego wlewamy wodę, lejka z sitkiem, do którego wsypujemy grubo zmieloną kawę, oraz zbiorniczka, górnego w którym zbiera się gotowa kawa.

 

Jak to się dzieje, że kawa parzona w kawiarce jest tak dobra? Podgrzewana woda wytwarza parę wodną, która pod ciśnieniem wypycha wodę ku górze. Ta wrząca woda po drodze przechodzi przez warstwę kawy oraz dwa sitka. Gotowa kawa zbiera się w górnym naczyniu. Gdy z otworu w dolnym zbiorniku zaczyna wydobywać się gorąca para, kawiarkę zdejmujemy z kuchenki. Przygotowana w ten sposób kawa jest aromatyczna, mocna i bez fusów.

 

Przygotowaną kawę można podawać na wiele sposobów, sposobów: między innymi ze spienionym mlekiem jako prawdziwe włoskie cappuccino.

 
Powiadom znajomego
Karta do druku
 
Chce.to
 
zagiel Kupuj na raty z Żaglem
 
INFORMACJE DODATKOWE:
 

Tymczasowy brak towaru

 
PRODUKTY W KATEGORII > zaparzacz do kawy / kawiarki
 
   
  ZAMÓW TELEFONICZNIE: +48 660 636 474   Blog - gotuj z nami!   CZAT Z DORADCĄ   Rozpocznij czat z doradca
O FIRMIE REGULAMIN REKLAMACJE MOJE KONTO REJESTRACJA PRZESYŁKI PROGRAM LOJALNOŚCIOWY
Copyright © KochamJesc.pl 2010 Projekt graficzny Haust | Powered by Netarch