Wyposażenie kuchni, przybory kuchenne - Kocham-jesc.pl
koszyk Produkty: 0 szt Suma: 0.00ZŁ
Nasz sklep internetowy używa informacji zapisanych za pomocą plików Cookies w celu lepszej obsługi kont klientów, logowania, rejestracji, składania zamówień. Więcej informacji - w tym pomoc jak zablokować cookies na naszej stronie - znajdą Państwo na podstronie REGULAMIN.
 
 
O FIRMIE
 
O Firmie
 
Kontakt
 
POMOC
 
Regulamin
 
Jak kupować
 
Przesyłki
 
Reklamacje
 
Prezenty ślubne
 
INFORMACJE
 
Informacje o sklepie
 
Program lojalnościowy
 
 
Prezenty ślubne
Oferujemy Państwu możliwość pozostawiania w naszym sklepie listy prezentów ślubnych. Po przesłaniu nam listy osobiście lub telefonicznie omówimy rabat udzielony na zakupy oraz sposób dostarczenia upominków. Wysokość rabatu może dochodzić nawet do 15 procent całkowitej ceny zakupów. Każdy z Państwa gości, który zgłosi się do nas celem wyboru prezentu, otrzyma od nas listę z wybranymi przez Państwa przedmiotami z naszego asortymentu, zaznaczy własny wybór, a my dopilnujemy, by prezenty nie dublowały się. Upominki ślubne możemy wysłać do Państwa gości, by przynieśli je osobiście, lub przesłać je bezpośrednio na Państwa adres, zaznaczając prezenty nazwiskami ofiarodawców. Istnieje również możliwość zamówienia bonów upominkowych w naszym sklepie na kwoty 150, 200, 300 i 500 zł. Bony są wydawane na konkretne nazwisko, dlatego w celu ich zakupu prosimy o kontakt mailowy: sklep@kocham-jesc.pl, lub telefoniczny: +48 660 636 474.
 
   
  ZAMÓW TELEFONICZNIE: +48 660 636 474   Blog - gotuj z nami!   CZAT Z DORADCĄ   Rozpocznij czat z doradca
Wyposażenie kuchni oraz markowe przybory kuchenne do ekskluzywnej kuchni
O FIRMIE REGULAMIN REKLAMACJE MOJE KONTO REJESTRACJA PRZESYŁKI PROGRAM LOJALNOŚCIOWY PREZENTY ŚLUBNE
Copyright © KochamJesc.pl 2010 - Kocham jeść : Prezenty ślubne - Małe AGD,Do gotowania i smażenia,Do pieczenia,Akcesoria,Dla dzieci,Kawa i herbata,Program lojalnościowy,Tekstylia i dodatki,Barbecue,Święta!!!,Nowości,Babki i mazurki!, Projekt graficzny Haust | Powered by Agencja interaktywna Kraków