Wyposażenie kuchni, przybory kuchenne - Kocham-jesc.pl
koszyk Produkty: 0 szt Suma: 0.00ZŁ
Nasz sklep internetowy używa informacji zapisanych za pomocą plików Cookies w celu lepszej obsługi kont klientów, logowania, rejestracji, składania zamówień. Więcej informacji - w tym pomoc jak zablokować cookies na naszej stronie - znajdą Państwo na podstronie REGULAMIN.
 
 
O FIRMIE
 
O Firmie
 
Kontakt
 
POMOC
 
Regulamin
 
Jak kupować
 
Przesyłki
 
Reklamacje
 
Prezenty ślubne
 
INFORMACJE
 
Informacje o sklepie
 
Program lojalnościowy
 
 
Przesyłki

Czas realizacji zamówienia wynosi odpowiednio: - w przypadku płatności „za pobraniem” – do 5 dni roboczych od dnia otrzymania potwierdzenia złożenia zamówienia - w przypadku płatności przelewem (przedpłata) – do 5 dni roboczych od dnia zarejestrowania wpływu należnej kwoty na konto sklepu. Po skompletowaniu zamówienia towar zostaje wysłany do Kupującego. Przewidywany czas dostawy - 2 dni robocze. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane. Realizujemy przesyłki krajowe i w formach standardowych nie przewidujemy przesyłek zagranicznych. Jeśli jednak Kupującemu zależy na przesyłce zagranicznej - postaramy się to zorganizować po wcześniejszym ustaleniu zasad danego zamówienia. Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS lub DHL. Koszt dostawy: 15,00 zł w przypadku płatności przelewem (przedpłata) oraz 19,00zł - w przypadku płatności „za pobraniem”. W przypadku drobnych zamówień - przedmiotów lekkich, które zmieszczą się w kopercie formatu A4, istnieje możliwość wysłania ich listem poleconym. Koszt takiej przesyłki wynosi 8,50 zł. O możliwości przesłania zamówienia w ten sposób będziemy każdorazowo informowali mailem. Towar jest wysyłany na koszt Kocham-Jeść.pl w przypadku zakupów za sumę 450 zł i więcej oraz przedpłaty na konto. W sytuacji, w której klient osiągnął wymaganą sumę na bezpłatną dostawę, lecz wybrał płatność za pobraniem, do jego rachunku doliczana jest różnica między kosztami przesyłki standardowej i pobraniowej, czyli 4,00 zł. Darmowa przesyłka nie obowiązuje przy wyborze zapłaty poprzez PayU.

 
   
  ZAMÓW TELEFONICZNIE: +48 660 636 474   Blog - gotuj z nami!   CZAT Z DORADCĄ   Rozpocznij czat z doradca
Wyposażenie kuchni oraz markowe przybory kuchenne do ekskluzywnej kuchni
O FIRMIE REGULAMIN REKLAMACJE MOJE KONTO REJESTRACJA PRZESYŁKI PROGRAM LOJALNOŚCIOWY PREZENTY ŚLUBNE
Copyright © KochamJesc.pl 2010 - Kocham jeść : Przesyłki - Małe AGD,Do gotowania i smażenia,Do pieczenia,Akcesoria,Dla dzieci,Kawa i herbata,Program lojalnościowy,Tekstylia i dodatki,Barbecue,Święta!!!,Nowości,Babki i mazurki!, Projekt graficzny Haust | Powered by Agencja interaktywna Kraków